Młode Borowiaczki z awansem do III Fazy (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Młode Borowiaczki z awansem do III Fazy (ZDJĘCIA)

Materiał: alejasportowa.pl
 

Piłka nożna – II Faza Mistrzostw Polski Futsalu U-15 Kobiet

MLKS Tucholanka Tuchola była gospodarzem II rundy eliminacyjnej Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet w kategorii U-15. W turnieju wzięły udział drużyny z województw: warmińsko-mazurskie – Stomil Olsztyn, pomorskie AP Marcus Gdynia i Pogoń Tczew oraz kujawsko-pomorskie Tucholanka Bor Tuchola.

Był to silnie obsadzony turniej a faworytem  była drużyna Akademii Piłkarskiej Stomil Olsztyn i jak się później okazało wszystkie mecze wygrała zdobywając komplet punktów. Tu należy zaznaczyć, że z cztero drużynowej grupy awansują 3 drużyny do III rundy eliminacji. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna AP Marcus Gdynia – 2 zwycięstwa i drugie miejsce. Na trzecim miejscu z jednym zwycięstwem i awansem z dwoma pierwszymi zespołami wywalczyła ekipa dziewcząt Tucholanki Bor Tuchola. Na IV miejscu – wszystkie mecze przegrane Pogoń Tczew, która odpadła z dalszych eliminacji.

Drużyna Tucholanki Bór w tym turnieju grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Laura Włoch, Patrycja Gwizdała, Paulina Kamińska, Małgorzata Reichelt, Kamila Podlewska, Oliwia Sikorska, Michalina Czerwińska, Dominika Rossek, Nikola Rossek, Martyna Rekowska, Wiktoria Wytrążek, Patrycja Borucka. Trener Paweł Sząszor.

Wyniki:

  • Marcus Gdynia – Stomil Olsztyn 0:5
  • Pogoń Tczew – Tucholanka Bór Tuchola 1:2
  • Stomil Olsztyn – Tucholanka Bór Tuchola 6:1
  • Marcus Gdynia – Pogoń Tczew 5:0
  • Pogoń Tczew – Stomil Olsztyn 0:8
  • Tucholanka Bór Tuchola – Marcus Gdynia 0:5

Klasyfikacja końcowa turnieju i zdjęcia

Written by