Młodziczki Tucholanki Bór wygrały na hali turniej Ogólnopolski w Zbicznie (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Młodziczki Tucholanki Bór wygrały na hali turniej Ogólnopolski w Zbicznie (ZDJĘCIA)

Materiał: alejasportowa.pl
 
Piłka halowa dziewcząt – Ogólnopolski turniej w Zbicznie

W Hali Sportowej w Zbicznie odbył się I Ogólnopolski Turniej Dziewcząt „Zbiczno Girls Cup” – urodzonych w 2008 lub młodsze. W zawodach wzięło udział 8 silnych żeńskich drużyn z całej północnej Polski, które zagrały systemem każdy z każdym. Zwyciężyła w pięknym stylu Tucholanka Bór Tuchola, która do zawodów przystąpiła w czwartek zastępując w ostatniej chwili Checz Gdynia. Super turniej , świetna organizacja i wielki sukces młodych tucholanek. Tak można w skrócie podsumować turniej,

Trzeba z całą pewnością przyznać organizatorom, że organizacja na najwyższym możliwym poziomie! Poza wspaniałą organizacją gastronomiczną nie mniej profesjonalna była otoczka marketingowa gdzie zawody relacjonowane były przez Polskie Radio Pik a na turnieju zjawiła się wysłanniczka – skaut PZPN Pani Ela Edel . Pomimo, że dziewczyny nie zagrały na swoim maksymalnym poziomie to i tak zwyciężyły w turnieju wygrywając 5 meczy i 2 remisując przy czym strzeliły 12 goli i nie tracąc w całym turnieju żadnej bramki.

MLKS Tucholanka Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Nikola Rossek, Dominika Rossek, Laura Włoch, Oliwia Sikorska, Paulina Kamińska, Wiktoria Wuytrążek, Małgorzata reichelt. Trenerzy marek Zienkiewicz i paweł Szaszor.

W kolejności uzyskiwały wyniki :

UKS Trzemiętowo 4:0, Jantar Ostrołęka 0:0, Juventus Toruń 4:0, Stomilanki II Olsztyn 1:0,

Jantar Ostrołęka II 2:0, Żak Ann-Zdrowie Zbiczno 2:0, Stomilanki Olsztyn 0:0. Skautka ze związku PZPN, zapisała 3 nazwiska tucholskich dziewczyn w swoim notesie i na pewno pojawi się na meczach ligowych w najbliższej rundzie. Na dzień dzisiejszy największe szanse na zgrupowanie AMO (Akademii Młodych Orłów) mają: Laura Włoch, Dominika Rossek oraz Oliwia Sikorska.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

ZDJĘCIA

Written by