Najbardziej samotny chłopak na świecie” - na vod od 16 czerwca! - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Najbardziej samotny chłopak na świecie” - na vod od 16 czerwca!

Materiały promocyjne Best Film
 
16 czerwca na platformy streamingowe trafi „Najbardziej samotny chłopak na świecie”. W rolach głównych gwiazdy młodego pokolenia - zdobywca nagrody Screen International Star of Tomorrow i wyróżnienia „Variety”: 10 Brits to Watch for 2021 feature – Max Harwood oraz gwiazda serii „After” - Hero Fiennes Tiffin.

Film będzie można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Playnow.pl, Polsat Box Go, Rakuten TV, Player.pl, Cineman.

Oliver to najbardziej samotny chłopak na świecie. Nie ma przyjaciół ani rodziny. Mieszka sam, a jego ulubione zajęcie to oglądanie „Alfa” w TV. Regularnie odwiedza go dwójka pracowników opieki społecznej. Pewnego dnia dostaje ultimatum: albo znajdzie przyjaciół, albo trafi do placówki opiekuńczej. Proste? Nie, jeśli się jest lokalnym dziwadłem.

Olivier lubi swoje życie, więc będzie dążył do celu po trupach, i to dosłownie… Z lokalnego cmentarza odkopuje sobie całą rodzinę plus jamniczka. Teraz pozostaje tylko przekonać opiekę społeczną, że zadanie zostało wykonane.

Tylko jak to zrobić, jeśli cała rodzinka to zombie?

Reżyser Martin Owen - „Najbardziej samotny chłopak na świecie” to wyjątkowy film, w którym pojawiają się znane motywy. Film ma urok produkcji z lat osiemdziesiątych i swój własny styl, który wymyka się definicjom. Dla mnie ten film to mieszanka moich ulubionych obrazów, takich jak „Edward Nożycoręki” lub „Sok z żuka”, ale ma też w sobie coś ze współczesnych historii o dorastaniu, takich jak „Juno” lub „Wiecznie żywy”.

Download images