Narkotyczny horror EKSTAZA już w serwisach VOD! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Narkotyczny horror EKSTAZA już w serwisach VOD! (ZWIASTUN)

Materiał: Kino Świat
 
 
 
 
 
 

„Dzikie wizualne szaleństwo w duchu Mandy i Gaspara Noe”

Marcin Prymas, Pełna sala

 

„Najbardziej psychodeliczny horror roku”

Marcin Zembrzuski, Kinomisja

 

Dzieło Joe Begosa to niezapomniane przeżycie, w którego trakcie zmienicie zdanie o tym, co widzicie na ekranie — i to wielokrotnie.”

Mateusz Cyra, Głos Kultury

 

„Wybija się tu wściekłość, znana z shockerów Roba Zombiego, całość przypomina gorączkowy sen Gaspara Noégo”

Albert Nowicki, His Name Is Death

 

„Begos zabiera widzów w szaleńczą i krwawą wyprawę”

Małgorzata Czop, Movieway

 

„Pod względem wizualnym i dźwiękowym film jest majstersztykiem, który hipnotyzuje, nie tylko ze względu na szalony montaż, oraz grę kolorów i świateł wywołujących poczucie niepokoju i odrealnienia.”

Żaneta Krawczugo, Grabarz Polski

 

„Dzieło ponadczasowe – przepiękny w swym chaosie koszmar, który jest zdecydowanie czymś więcej, niż nasyconą wizualnie, zuchwałą pokazówką.”

Oskar Dziki, Magivanga

 

„Ekstaza” – narkotyczny horror o osuwaniu się w otchłań szaleństwa

już w serwisach VOD!


Obraz zawierający siedzi, autobus, przód, otwarte

Opis wygenerowany automatycznie

Ekstaza © dystr. Kino Świat 2020

 

Oficjalny zwiastun horroru:

https://youtu.be/zuX2gbk742o

 

Hipnotyzujący, mroczny i pełen punkowej energii horror o zdesperowanej malarce, która w pogoni za natchnieniem wpada w wir narkotycznych odjazdów i odkrywa niezdrową żądzę krwi. Skąpane w wiecznym mroku, obskurne Los Angeles, diabelskie, narkotyczne wizje, niebezpieczny świat sztuki i życie na granicy jawy i snu. Nowy film Joe Begosa, twórcy cenionego horroru „Almost Human”, to czerpiąca z kina wampirycznego narkotyczna opowieść o zatraceniu się dla sztuki i osuwaniu się w otchłań szaleństwa.

 

Znana z makabrycznej twórczości malarka Deezy Donahue (Dora Madison) jest profesjonalistką w każdym calu. Nie mogąc ukończyć najnowszego dzieła, szuka inspiracji, sięgając po wszelkie dostępne środki odurzające. W pogoni za natchnieniem wpada w wir hipnotycznych tripów, spędzanych na dzikich domówkach i w heavy metalowych barach. Po kilku nocach spędzonych z rozmiłowanymi w rozpuście przyjaciółmi Courtney (Tru Collins) i Ronniem (Rhys Wakefield), Deezy zauważa w swoim organizmie pewne zmiany. Z jednej strony odzyskuje wenę i może dalej pracować nad obrazem, z drugiej – zaczyna odczuwać niezdrowy i coraz silniejszy pociąg do krwi.

Film prezentowany był w kinach w ramach 4. Przeglądu Horrorów Fest Makabra. W poprzednich edycjach ogólnopolskiego wydarzenia pokazywane były m.in. takie filmy, jak: „Lament”, „Zombie Express”, „Słudzy diabła”, „Poroniony” i „Szklana trumna”.

„Ekstaza” już w serwisach VOD! 

Obraz zawierający gwiazdka, jasne

Opis wygenerowany automatycznie