Odejdź! już na platformach streamingowych! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Odejdź! już na platformach streamingowych! (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne Best Film
 
24 listopada na platformy streamingowe trafi „Odejdź!” - przerażająca historia o konfrontacji z demonami przeszłości. Film będzie można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Player.pl, Polsat Box Go, Rakuten TV, Playnow.pl, Cineman, Orange, Vectra.

Pewnej deszczowej nocy na cmentarzu w Stanach Zjednoczonych policjant znajduje porzucone niemowlę. Dziewczynka jest owinięta w kocyk z satanistycznymi symbolami, a na szyi ma zawieszony wilczy krzyż. Przy dziecku nie pozostawiono żadnej wiadomości.

20 lat później dorosła już Hunter sama musi rozwiązać tajemnicę swojego porzucenia i tożsamości biologicznych rodziców. Testy genetyczne, kocyk oraz wilczy krzyż to tropy prowadzące do Norwegii. Hunter jest coraz bliżej odkrycia przerażającej prawdy, jednak pojawiająca się w jej wizjach mroczna postać ostrzega ją: ODEJDŹ!

„Odejdź!” to debiut reżyserski Alexa Herrona, który znany jest ze swoich wcześniejszych dokonań u boku tak znamienitych artystów jak Kylie Minogue, Aviici, Kesha czy też Taio Cruz Film powstał na podstawie scenariusza wielokrotnie nagradzanego scenarzysty Thomasa Moldestada (Hotel Zła 1 i 2).

Chcę Cię wciągnąć w tę opowieść, sprawić, być się zaangażował i zadziwił. Potem chcę cię przeciągnąć przez piekło, którego doświadcza główna bohaterka, abyś poczuł jej udrękę w procesie poznawania prawdy o tym, kim jest - opowiada reżyser Alex Herron.

Alex Herron jako reżyser wykorzystał swój warsztat oraz zmysł obserwacji i zamienił oryginalny scenariusz w wyjątkowe kino gatunkowe, tworząc zarówno przerażającą, jak i głęboko emocjonalną historię, podkreśla Dave Spilde, producent z ramienia Trollbound Entertainment.
 
 
Download images