Piłkarki zagrały w 29. Finale WOŚP. Wielki sukces tucholanek (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Piłkarki zagrały w 29. Finale WOŚP. Wielki sukces tucholanek (ZDJĘCIA)

Materiał: alejasportowa.pl
 

XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar 29. Finału WOŚP

 

Wielkim sukcesem zakończył się XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w Tucholi. W turnieju uczestniczyło Az 13 drużyn – 3 w kategorii U-10 i 10 drużyn w kategorii U-12 z dwóch województw – pomorskiego 7 drużyn i kujawsko-pomorskiego 6 drużyn.

Turniej trwał od 9.00 do 17.30, w którym odbyło się aż 30 meczów. Była to kosmiczna zabawa sportowa dla ok. 120 uczestników. Były wspaniałe bramki w wykonaniu młodych piłkarek. Było widać, że brakowało dziewczętom grania i właśnie tu na Hali Sportowej OSiR w Tucholi pokazały swoje wspaniałe umiejętności piłkarskie. Mecze bardzo wyrównane i zacięte o każdy zakątek parkietu na hali. Wyśmienitą formę wykazały piłkarki MLKS Tucholanka-Bór Tuchola trenerów Sandry Andrearczyk i Marka Zienkiewicza, bowiem oba zespoły wygrały swoje grupy oraz pokonały rywalki w półfinałach, by spotkać się w finale głównym. Tu lepszymi okazały się być piłkarki drugiej drużyny po wyniku remisowym 0:0 w regulaminowym czasie gry wygrały rzuty karne wynikiem 3:2.

W czasie trwania turnieju organizatorzy uzbierali do puszek WOŚP kwotę 1915,04 złotych. Jest to rekordowa kwota zebrana na turnieju od 13 lat.

Kategoria U-10

DALEJ

Written by