Podrabiani zakochani - już w kinach! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Podrabiani zakochani - już w kinach! (ZWIASTUN)

Materiały: Best Film
 
Już od piątku w kinach iskrząca komedia „Podrabiani zakochani” z Shailene Woodley na pierwszym planie!

SHAILENE WOODLEY to 30 letnia aktorka znana szerszej widowni z obsypanego nagrodami serialu „Wielkie kłamstewka” (Złote Globy, Emmy, Satelity). Zdobyła również uznanie nastolatek wcielając się w bohaterkę serii “Niezgodna” otrzymując za rolę Tris nagrody Teen Choice oraz People's Choice oraz za rolę w dramacie “Gwiazd naszych wina” będącego ekranizacją książki dla młodzieży Johna Greena, która w 2012 r. osiągnęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Timesa. Ostatnio aktorka pojawiła się w głośnym filmie „Następstwa”, reżyserskim debiucie Megan Park z Jenną Ortegą w roli głównej, niebawem będzie ją można zobaczyć w nowym filmie Michaela Manna pt. „Ferrari” u boku Adama Drivera i Penelope Cruz.
Jedna z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych aktorek swojego pokolenia po raz pierwszy w komediowej kreacji!

Tak Shailene Woodley w wywiadzie dla “Collidera” mówi o swoich motywacjach do wzięcia udziału w projekcie: Skusiła mnie perspektywa pracy z tymi reżyserami oraz z Jackiem oraz możliwość wystąpienia po raz pierwszy w komedii. To było najbardziej ekscytujące. Poza tym, spodobała mi się ta historia. Jest zdecydowanie niedorzeczna i szalona. Jednak pod warstwą komediową i pod warstwą szaleństwa ukrywa się piękne przesłanie na temat miłości i tego, co decyduje o naszym człowieczeństwie. To te dwa motywy sprawiły, że ten projekt skradł moje serce.

ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki.

Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi klonami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli…

                                                             ZWIASTUN

Download images