Recenzja książki: Bartosz Dudek - Pokutnicy - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Bartosz Dudek - Pokutnicy

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Ala Cieślewicz o Oscarach 2020

 

W białych rękawiczkach

Mała, zamknięta społeczność angielskiego miasteczka. Wszyscy doskonale się znają, wszystko o sobie wiedzą. A przynajmniej tak im się wydaje… Gdy w spokojnej dotąd okolicy kilku jej mieszkańców zostaje w krótkich odstępach czasu zamordowanych, pozostałym z trudem przychodzi sama myśl o potencjalnym sprawcy. Wszystkie ofiary się znały, mimo to nie sposób wskazać, co mogło ich łączyć i przypieczętować marny los.

Dziwnym zbiegiem okoliczności w miasteczku przebywa ktoś z zewnątrz, kto nieproszony ochoczo zabiera się za rozwikłanie zagadki morderstw. Jak się okazuje, tajemniczy jegomość ma w podobnych sprawach dużą wprawę. Jego niezaprzeczalny urok osobisty i bezpośredni styl bycia zjednują mu coraz więcej kibiców skłonnych podzielić się swoimi domysłami lub powęszyć i czegoś się dowiedzieć. Komu z nich można zaufać, a kto celowo chce sprowadzić detektywa na manowce? I czy można ufać samemu sobie, gdy w grę wchodzą uczucia?

Gorący romans z wdową po jednej z ofiar kusząco zbliża go do(DALEJ)