Recenzja książki: Hannah Nicole Maehrer - Asystentka złoczyńcy - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Hannah Nicole Maehrer - Asystentka złoczyńcy

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Ta żaba nie wymaga całowania

Słodsza niż krówka ciągutka Evie Sage, zaaferowana potrzebą utrzymania całej rodziny, przyjmuje ofertę pracy dla najniebezpieczniejszego człowieka w całym królestwie Rennedawn – Złego. Odważnie dołącza do kadry ponurego dworu, gdzie bywają dni, że na jej biurku leżakują zwłoki i trzeba naprawdę się postarać, aby nie wdepnąć w beztrosko porzucone gałki oczne. Zagubione pinezki to przy tym pikuś!

Z dnia na dzień bohaterka zaczyna orbitować w przestrzeni Złoczyńcy, będąc zarazem wsparciem, głosem pragmatyzmu, szeptem empatii, i zanim się obejrzy, staje się poskramiaczką chaosu oraz powstrzymywaczką szefa przed nadmierną liczbą morderstw w afekcie. Gdy nad Złym zbierają się wyjątkowo ciemne chmury, Evie zaczyna podejrzewać, że jej mrocznemu, marudnemu, ale jakże atrakcyjnemu szefowi może grozić niebezpieczeństwo straszniejsze od niego samego. Postanawia ruszyć w teren i sabotować wszelkie działania skierowane przeciwko Złemu. Czy gra będzie warta świeczki?

Pragnęłam przeczytać coś do bólu(DALEJ)