Recenzja książki: Kiedy ciebie nie ma – Lisa Jewell - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Kiedy ciebie nie ma – Lisa Jewell

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

 

W kręgu tajemnic

Laurel ma rodzinę idealną. Kochającego męża, dwie dorastające córki, w tym Ellie, jej oczko w głowie. Ellie ma piętnaście lat i jest przykładem nastolatki idealnej. Jest piękna, spotyka się z przystojnym chłopakiem, ma świetne oceny i w każdej dziedzinie życia lepsza od starszej siostry, jest mądra, inteligentna i tak dalej. Dla matki jest najważniejszą osobą na świecie, tą lepszą córką. Pewnego dnia, tuż przed egzaminami, do których się żmudnie przygotowywała, Ellie znika. Wychodzi z domu do biblioteki i wszelki ślad po niej ginie. Nikt jej nie widział, nikt nic nie wie, miejski monitoring nie zarejestrował niczego podejrzanego.

Dziesięć lat później Laurel nadal nie może pogodzić się ze stratą ukochanej córki. Jej rodzina się rozpada, nic nie jest już takie jak kiedyś. Pewną ulgę w tym trudnym życiu przynosi jej jednak spotkanie czarującego mężczyzny, Floyda. Para zakochuje się w sobie i spędza razem coraz więcej czasu. Kobieta doznaje szoku, gdy pewnego dnia poznaje dziewięcioletnią(Dalej)