Recenzja książki: Lucy Foley – Morderca jest wśród nas - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Lucy Foley – Morderca jest wśród nas

 

 

 

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Z przyjaciółmi najlepiej wychodzi się na zdjęciu

Rozwój człowieka trwa przez całe jego życie. Nikt z nas nie stoi w miejscu – dojrzewamy, uczymy się, zbieramy doświadczenia, weryfikujemy swoje poglądy. Bywa, że w miarę upływu lat zmieniają się nasze plany, marzenia, charaktery. Czasem okazuje się, że ci, z którymi kiedyś łączyła nas silna więź, przestali do nas pasować, że nie idziemy już z nimi ramię w ramię, ale podążamy w zupełnie innym kierunku. Jak sprawdzić, czy nasi przyjaciele wciąż są nam bliscy? Jedną z możliwych metod znajdziemy w nowej powieści brytyjskiej pisarki Lucy Foley.

Do ekskluzywnej posiadłości w szkockich Highlands przyjeżdża dziewięcioro osób, które znają się od dawna i chcą wspólnie przywitać nowy rok. Na skutek wyjątkowo intensywnych opadów śniegu ośrodek zostaje odcięty od świata. Wkrótce ktoś pozbawia życia jednego z gości.

Motyw grupy uwięzionych ludzi, wśród których ukrywa się morderca, autorzy thrillerów wykorzystują nierzadko, jednak Foley zdecydowała się nieco odejść od schematu i zaserwować czytelnikom(DALEJ)