Recenzja książki: Sheryl Browne - Opiekunka - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Sheryl Browne - Opiekunka

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

 

Pomocna dłoń

Oderwała się od ściany i ruszyła przed siebie, starając się uspokoić wściekle walące serce. Zatrzymała się przy drzwiach do pokoju dziecka, zawróciła i cicho cofnęła się na schody. Muszę się opanować, pomyślała. Muszę być wcieleniem uprzejmości.

Na rynku thrillerów psychologicznych panuje już prawdziwy tłok. Jest to obecnie bodaj najpopularniejszy gatunek powieści. Mimo to kolejni pisarze – niezrażeni tym faktem – piszą nowe książki, starając się wnieść coś nowego i po raz kolejny zaskoczyć czytelnika.

Taką próbę podjęła również Sheryl Browne. „Opiekunka” jest jej pierwszą książką wydaną w Polsce. Ukazała się ona nakładem wydawnictwa W.A.B. Brytyjska autorka ma na swoim koncie już kilka powieści.

Czy więc „Opiekunka” przykuwa naszą uwagę od pierwszej do ostatniej strony? Czy fabuła jest tak wciągająca, że nie pozwala odłożyć książki na miejsce przed poznaniem zakończenia całej historii? Cóż, szczerze mówiąc: nie. Dlaczego?

Otóż autorka zaryzykowała, sięgając po dość oklepany już schemat,(DALEJ)