Recenzja książki: Stephen King - Koniec warty - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Stephen King - Koniec warty

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej        

OSTATNIE STARCIE

Muszę się obudzić, pomyślał, choćby po to, żeby dostać aspirynę na ten ciągły pieprzony ból głowy i zjeść coś normalnego. Nawet porcja szpitalnego budyniu byłaby niczym uczta. Wkrótce to zrobię. Może nawet jutro. Ale nie zrobił. Bo nazajutrz odkrył, że telekineza to niejedna nowa zdolność, z jaką wrócił z tego miejsca, w którym był.

Stephena Kinga z całą pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten amerykański pisarz znany jest na całym świecie. Jego powieści stają się bestsellerami, zostają zekranizowane, sam autor zaś nazywany jest prawdziwym mistrzem grozy. Można zaryzykować stwierdzenie, że każdy zapalony czytelnik przeczytał chociaż jedną jego książkę.

Właśnie skończyłem lekturę powieści pod tytułem „Koniec warty”. Ukazała się ona nakładem wydawnictwa Albatros i jest ostatnią częścią trylogii kryminalnej z detektywem Billem Hodgesem. Przyznam się od razu, że nie czytałem dwóch pierwszych tytułów z tej serii. Jednak nie jest to przeszkodą w lekturze „Końca warty”. Książkę tę można(DALEJ)