Recenzja książki: Natalia Szostak - Zguba - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Natalia Szostak - Zguba

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Zagubieni w życiu

Zrobiłam sobie ostatnio dość długą przerwę od debiutów. Nie dlatego, że mnie rozczarowywały, ale raczej dlatego, że potrzebowałam literacko jakichś pewniaków. A jak wiadomo, każdy debiut ma w sobie nutę ryzyka. Chociaż nie do końca jestem pewna, czy w moim przypadku pióro Natalii Szostak można zaliczyć do debiutu. Głównie dlatego, że czytywałam jej artykuły, więc o tym, że autorka pisać umie, byłam przekonana. Tę pozycję z listy ryzyka mogłam na spokojnie wykreślić. Ale artykuł to jednak nie pełnoprawna powieść. No więc jaki jest efekt końcowy?

Marianna przestała mówić. Marianna zniknęła. Nie odbiera telefonu, nikt nie ma pojęcia, gdzie mogła pójść. Powracająca z Anglii matka rzuca się w wir poszukiwań razem z babcią, pod której opieką zostawiła swoje pociechy. Co takiego zmusiło dziewczynę do opuszczenia domu z wypełnionym prowiantem plecakiem? Czego tak zawzięcie szuka?

Teoretycznie to nie jest wielce skomplikowana historia. Ale i tak wczepiła mi się w skórę na tyle mocno, że myślę o niej(DALEJ)