Recenzja książki: Wojciech Chmielarz - Prosta sprawa - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Wojciech Chmielarz - Prosta sprawa

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Gdzie jest Prosty?

„Potrzebowałem chwili, by ułożyć sobie ostatnie wydarzenia w głowie i przygotować plan działania na przyszłość. Przyznam szczerze, że przyjeżdżając do Jeleniej Góry, zupełnie nie spodziewałem się takiego rozwoju wypadków. Trudno było jednak nie zauważyć rzeczy oczywistych – Prosty potrzebował pomocy”.

Czas pandemii nie jest prosty dla nikogo. Przymusowe zamknięcie w domu z reguły nie wpływa dobrze na naszą psychikę. Od tej reguły są jednak wyjątki. Właśnie takim wyjątkiem jest najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza pod tytułem „Prosta sprawa”. Ukazała się ona nakładem wydawnictwa Marginesy. Należy wspomnieć, że początkowo autor publikował ją w odcinkach na swoim profilu na pewnym popularnym serwisie społecznościowym. Historia została bardzo dobrze przyjęta przez fanów autora, dlatego Chmielarz zdecydował się ją przeredagować i wydać w formie książki.

Zdradzę, że nie było to moje pierwsze zetknięcie z tym pisarzem. Czytałem jego rewelacyjne „Żmijowisko”, które bardzo mi się spodobało. (DALEJ)