Siła naszych marzeń - w kinach od 8 września! PLAKAT I ZWIASTUN - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Siła naszych marzeń - w kinach od 8 września! PLAKAT I ZWIASTUN

Materiały promocyjne Best Film
 
8 września 2023 zapraszamy do kin na wzruszającą i podnoszącą na duchu historię rodziny, którą trzyma razem siła jej marzeń.

Zoe urodziła się i dorastała w otoczeniu koni w stajni wyścigowej swoich rodziców. To jest jej miejsce na ziemi. Teraz marzy, aby pewnego dnia stać się dżokejem, tak jak jej ojciec. Kiedy w stajni rodzi się nowy źrebak Burza, Zoe jako pierwsza dostrzega w nim potencjał na mistrza, na którego jej rodzice czekali i pracowali przez całe życie. Ich wspólne marzenia zostają zniszczone w czasie jednej burzliwej nocy, kiedy spłoszona klacz przypadkowo rani Zoe.

Pogrożona w rozpaczy dziewczyna całkowicie się załamuje. Nie może pogodzić się z niesprawiedliwym losem. Rodzice ze wszystkich sił starają się wspierać Zoe. Dzięki ich wytrwałości i zaskakującej pomocy stajennego Seby, który ma niezwykły dar komunikowania się z końmi, Zoe postanawia pokonać przeciwności losu i odzyskać to, co wydawało się stracone.

„Siła naszych marzeń” reżyseria: Christian Duguayw rolach głównych: Mélanie Laurent, Pio Marmaï, Carmen Kassovitz, Charlie Paulet


                                                   ZWIASTUN FILMU

Download images