Spotkanie z parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Spotkanie z parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej

5. kwietnia br. w Tucholskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z Parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej. Była to kolejna odsłona akcji ,,Polska Samorządna".

W spotkaniu wzięli udział: Posłanka Magdalena Kochan, Poseł Stanisław Gawłowski, Poseł Stanisław Lamczyk oraz Senator Andrzej Kobiak. Gospodarzem i moderatorem dyskusji była Halina Janowska - Giłka, przewodnicząca struktur PO RP w Powiecie Tucholskim. Goście spotkania omówili założenia programowe PO oraz dyskutowali na temat bieżącej sytuacji politycznej w kraju i przygotowaniach do najbliższych wyborów samorządowych. Nie zabrakło pytań w zakresie polityki społecznej, gospodarki i infrastruktury.

Przypomnijmy, że w ramach inicjatywy ,,Polska Samorządna" w regionie Kujawsko - Pomorskim odbyły się spotkania z 82 parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej. Jak wskazali inicjatorzy akcji: ,,Przedstawiamy wizję Polski samorządnej, skoncentrowanej na obywatelach i ich sprawach, w której żadna władza nikomu nie mówi, jak ma żyć, ale pomaga w rozwoju."