Szymon Mistrzem Polski! - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Szymon Mistrzem Polski!

Gratulujemy Szymonowi Woźniakowi z Tucholi zdobycia tytułu Indywidualnego Mistrza Polski 2017 w jeździe na żużlu!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z tego niespodziewanego, ale w pełni zasłużonego sukcesu. Szymon Woźniak sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca w kraju po raz pierwszy w karierze! Współpraca Powiatu Tucholskiego z Szymonem Woźniakiem trwa od wielu lat, podobnie jak udzielane mu przez nasz Powiat wsparcie.

Już wtedy, gdy rodzice jeździli w weekendy z Szymonem na drugi koniec Polski, żeby mógł realizować swoje pasje, Starostwo Powiatowe w Tucholi doceniało jego talent oraz zapraszało Szymona na spotkania z uczniami tucholskich szkół. Cieszyliśmy się z kolejnych sukcesów tucholanina: Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Pomorza 2009, Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski Juniorów 2014, aż po złoty medal indywidualnych mistrzostw Polski w jeździe na żużlu 2017.

Oglądając poniższą galerię zdjęć zobaczycie Państwo najpierw małego chłopca, który pokazuje uczniom szkoły zawodowej swój motor, potem nieco starszego z pucharem w dłoniach, a dalej to juz dorosły człowiek, który z uporem i konsekwenkcją dąży do celu.

Powiat Tucholski wspiera Szymona od początku jego sportowej kariery, a Szymon promuje swoje rodzinne strony, jak zawsze z uśmiechem na twarzy.

Wydział Rozwoju LiFE

 

Materiał: tucholski.pl