Targi Edukacyjne 2013 - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Targi Edukacyjne 2013

Kilkaset uczniów kończących gimnazja z Powiatu Tucholskiego odwiedziło Targi Edukacyjne, które odbyły się w Książnicy Tucholskiej dnia 1 marca br. Młodzi ludzie mogli zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu.

Dla niezdecydowanych uczniów, była to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z szerokimi ofertami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych. Młodzi ludzie mogli dowiedzieć się m.in. o programie nauczania czy kołach zainteresowań. Podczas targów padały również pytania o kadrę dydaktyczną oraz o dalsze etapy edukacji po wybranej szkole średniej.

Podczas tegorocznych targów swoją oferę przedstawiły szkoły: Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Leśnych w Tucholi oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa. Swoją ofertę przedstawili również: Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej (szkoła dla dorosłych), Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy.

(red.)

(fot. pk)