TOK: 43. Spotkania z Piosenką Dziecięcą - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

TOK: 43. Spotkania z Piosenką Dziecięcą

Materiał: tok.tuchola.pl

W tym roku z powodu pandemii ponownie zapraszamy dzieci do lat 15 do wzięcia udziału w 43. Spotkaniach z Piosenka Dziecięcą ONLINE. Obowiązuje regulamin i wzory zgód rodziców, które umieszczamy poniżej.

Filmy z nagraniami piosenek wykonywanych przez dzieci oraz dodatkowo podkłady muzyczne piosenek, czytelnie wypełnione karty zgłoszeń wraz ze zgodami rodziców (RODO: wykorzystanie wizerunku dziecka, zgoda na uczestnictwo dziecka w Spotkaniach z Piosenką Dziecięcą online – skan lub zdjęcie) prosimy przesłać na maila: kulturawtoku@gmail.com

Zasady uczestnictwa

Każdy uczestnik może zaprezentować 2 piosenki. Pozostawiamy Państwu dowolny wybór gatunków muzycznych, jednakże repertuar ten powinien być dostosowany do wieku wykonawcy. Proponujemy bazować na gotowych podkładach muzycznych, dostępnych w sklepach, na płytach CD lub w internecie.
W przypadku braku możliwości technicznych nagrania piosenek, można kontaktować się z instruktorem TOK Tomaszem Kotowskim pod numerem tel. 606 233 664.

Nagrania powinny mieć dobrą jakość. Można je wykonać aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym lub kamerą.
Na zgłoszenia uczestników czekamy do 29 kwietnia br.

Wyłonienie laureatów

Informujemy, że przesłuchania konkursowe odbędą się 18 maja 2021 r. o godz. 12.00 i transmitowane będą na stronie internetowej TOK, na naszym koncie YouTube i Facebook, natomiast transmisja koncertu laureatów z ogłoszeniem wyników odbędzie się 1 czerwca 2021 r. o godz. 17.00.

Dla laureatów zaproszonych do Koncertu przewidziane są nagrody rzeczowe, natomiast dla uczestników pamiątkowe dyplomy. Główne nagrody będzie można odebrać osobiście w TOK w wyznaczonym terminie z zastrzeżeniem wszelkich zasad ostrożności związanych z COVID-19. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie, które zostaną przesłane pocztą.

Filmik z nagraniem można przesłać kilkoma sposobami, jeśli plik okaże się zbyt duży na przesłanie mailem:

  • jeżeli posiadają Państwo konto na YouTube – film można umieścić na swoim koncie, a następnie link do filmu przesłać na mail: kulturawtoku@gmail.com
  • można posłużyć się stronami WeTransfer.com oraz TransferNow.net
  • dyskiem google na mail: kulturawtoku@gmail.com

Patron medialny: Tygodnik Tucholski.