Turniej dla Oliwiera - zebrali ponad 4 tysiące złotych (AKTUALIZACJA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Turniej dla Oliwiera - zebrali ponad 4 tysiące złotych (AKTUALIZACJA)

W niedziele 24 listopada odbył się w hali OSiR w Tucholi Charytatywny Turnieju Piłki Halowej, którego celem było zebranie jak największej kwoty na leczenie niespełna dwuletniego Oliwiera Napiontka zmagającego się z nowotworem oka. Po ostatecznym podliczeniu środków udało się zebrać 4611,71 zł. To nie koniec akcji, następny turniej już 15 grudnia!

Akcja, którą dyrygował Wojciech Kociński, zgromadziła setki widzów, którzy mogli oglądać zmagania piłkarzy a również zasilać konto wrzucając do przygotowanych puszek pieniądze jak również brać udział w przygotowanej loterii fantowej.


Drużyna VIP oraz MLKS  Tucholanka Joltex (Fot. Piotr Kozłowski)

Sportowo turniej zakończył się zwycięstwem MLKS Tucholanki, a w meczu dnia, drużyna Vipów pokonała 2 – 0  II ligowy, kobiecy zespół MLKS  Tucholanka Joltex.

Zobacz fragmenty oraz rzuty karne meczu: VIP - MLKS  Tucholanka Joltex.


 

POMÓŻ OLIWIERKOWI WYGRAĆ Z RAKIEM!

Oliwier ma 20 miesięcy. We wrześniu tego roku zdiagnozowano u niego groźny nowotwór złośliwy oka: siatkówczak (retinoblastoma), który prowadzi do konieczności usunięcia gałki ocznej i wstawienia protezy. Oliwier ma szanse wyzdrowieć, jednak leczenie w Polsce nie daje gwarancji. NFZ nie refunduje konsultacji, ani leczenia za granicą. Rodzice Oliwiera walczą o większe szanse na to, że ich synek wróci do zdrowia.

Fundacja " Zdążyć z Pomocą". BPH S.A., Oddział w Warszawie 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 koniecznie z dopiskiem: 22037 Napiontek Oliwier- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
(100% zebranych środków otrzyma Oliwier, fundacja nie pobiera żadnych opłat) lub przekaż swój 1% podatku: Nr KRS (0000037904) koniecznie z dopiskiem: Oliwier Napiontek.

(red.)
(osirtuchola.pl)
(fot. Piotr Kozłowski)