Tym razem 4 miejsce w silnie obsadzonym turnieju (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
wszystkie

Tym razem 4 miejsce w silnie obsadzonym turnieju (ZDJĘCIA)

Materiał: alejasportowa.pl

Piłka halowa – turniej młodziczek w Janikowie

• W sobotę 2 marca w Janikowie odbył się Turniej MKS WOMEN’S CUP dla dziewcząt. W turnieju wzięła udział drużyna dziewcząt MLKS Tucholanka Bór Tuchola. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn.
  • Zwycięską drużyną okazała się drużyna Akademii Sportu Stomil Olsztyn.
  • Najlepsza bramkarką turnieju została Blanka Dytrych z drużyny Stomil Olsztyn, natomiast królową strzelczyń została Zosia Żygielewicz z KKPK Medyk Konin.
  • Drużyna Tucholanki Bór Tuchola wywalczyła 4 miejsce i niewiele brakowało, by grała o pierwsze miejsce, bowiem w półfinale przegrała 1:2 z późniejszym zwycięzcą Stomilem Olsztyn.
  • MLKS Tucholanka grała w składzie: Wiktoria Mazurkiewicz – Anna Moga, Józefina Gwizdała, Marta Smagorzewska, Wiktoria Szymańska, Weronika Rzońca, Eliza Kwiatkowska, Lena Pipowska, Ola Szamocka. Trener Marek Zienkiewicz.
  • 10. MKS II Janikowo
  • Na turnieju w Janikowie był obecny trener Reprezentacji Polski Kobiet U-17 Marcin Kasprowicz, który obserwował zawody.
  • Analizując poziom oraz umiejętności turniejowych drużyn, czwarte miejsce na 10 zespołów to super wynik. Bliżej byliśmy finału a niżeli brązowych medali, brawo drużyna – powiedział po zawodach szkoleniowiec MLKS Tucholanki Bór Marek Zienkiewicz.