Wielki sukces tucholanek. Puchary 62. Dni Borów Tucholskich pozostały w Tucholi - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Wielki sukces tucholanek. Puchary 62. Dni Borów Tucholskich pozostały w Tucholi

Materiał: alejasportowa.pl
 

XI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

W sobotę na pięknie przygotowanych boiskach OSiR w Tucholi odbył się XI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchary 62. Dni Borów Tucholskich. W tej jedenastej edycji po raz pierwszy wzięły udział tylko drużyny młodzieżowe. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do turnieju przystąpiło 10 drużyn. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych U10 -2010 i młodsze, oraz U-13 2008 i młodsze. W sumie w zawodach wzięło udział ponad 100 piłkarek z kilku województw.

Faworytki zawodów podopieczne Marka Zienkiewicza nie zawiodły. Tucholanki w kategorii wiekowej U-13, to półfinalistki Mistrzostw Polski. W tej kategorii startowały dwie drużyny Tucholanki/Bór – BORDOWE I NIEBIESKIE i to te dwie drużyny walczyły o pierwsze miejsce w turnieju. Działacze i trenerzy Tucholanki bardzo cieszą się z pierwszego miejsca tucholanek w najmłodszej kategorii U-10. Na złote medale zasłużyli Rodzice piłkarek, którzy przygotowali wspaniały poczęstunek dla uczestników turnieju. Bardzo miła była pomoc byłych piłkarek – seniorek Tucholanki, które pomagały w dekoracji wszystkich drużyn. Wielkie dzięki dla sponsorów, dzięki którym każda uczestniczka otrzymała medal a drużyna Puchar i piłkę.Bardzo dziękujemy drużynom z Tuchomia, Malborka, Bytowa, Łubiany i Sierakowic za udział w naszym turnieju. Wiele zaproszonych drużyn z różnych powodów nie skorzystało z naszego zaproszenia- nie zawiedli przyjaciele.

Turniej odbył się na obiekcie Stadionu Miejskiego OSiR w Tucholi 17 lipca w godzinach 9.00 – 16.30. Zawody sędziowali arbitrzy z Chojnic Mariusz Hoppe i Artur Włoch.

Tucholanka/Bór Bordowe grały w składzie: Oliwia Radziejewska- Antonina Gwizdała, Patrycja Gwizdała, Kamila Podlewska, Laura Wloch, Paulina Kamińska. Trenber w zastępstwie Przemysław Podlewski.

Tucholanka/Bór Niebieskie grały w składzie: Dominika Rossek – Małgorzata Reichelt, Wiktoria Wytrążek, Patrycja Borucka, Nikola Rossek. Trener w zastępstwie Paweł Szonszor.

Tucholanka/Bór U-10 grały w składzie: Zuzanna Nowacka – Wiktoria Szymańska, Paulina Kałuzna, Alicja Kłosowska-Szocińska, Weronika Rzońca, Wiktoria Cybulska. Trener w zastępstwie Pior Nowacki.

Orliczki U-10                

  • Canicuła Bytów
  • Pantery/Olimpico Sierakowice Malbork
  • ULKS Prometeusz Tuchomie
  • Ceramik Łubiana
  • MLKS Tucholanka/Bór

  Młodziczki U-13

  • MLKS Tucholanka/Bór Niebieskie
  • Pantery/Olimpico Sierakowice Malbork
  • ULKS Prometeusz Tuchomie
  • Ceramik Łubiana
  • MLKS Tucholanka/Bór – Bordowe

 

WYNIKI

Kategoria U-10

ZDJĘCIE I TABELA