Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Kolejny rywal -€“ San Marino
Czytaj całość
Dzisiaj wieczorem kolejny mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna San Marino. Parokrotnie oglądałem w telewizji wywiady z piłkarzami i trenerem tej reprezentacji i trudno nie nabrać szacunku dla ludzi, którzy grają dlatego, że chcą sprawić radość swoim kibicom, bo dzięki nim mogą obejrzeć na żywo najlepszych europejskich piłkarzy. Najczęściej wysoko przegrywają, ale nikt nie ma do nich o to pretensji, ponieważ gra w piłkę nożną przeważnie nie jest ich głównym zajęciem.

Będzie to na pewno ...
Burmistrz nagrodził wyróżniających się sportowców
Czytaj całość
Sześciu sportowców z gminy Tuchola otrzymało nagrody Burmistrza Tucholi za wysokie osiągnięcia sportowe. Uroczyste wręczenie nagród, listów gratulacyjnych oraz kwiatów odbyło się podczas piątkowej (22 marca) sesji Rady Miejskiej w Tucholi.

Laureatom przyznano 4 nagrody finansowe w wysokości 600 zł oraz 2 nagrody w wysokości 500 zł każda.

Nagrody otrzymali:
1. Na wniosek MLKS Tucholanka:
- Anna Heyser – za I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych -  indywidualnie w parach o...
Smutny wieczór
Czytaj całość
Prawdziwie smutny, piatkowy wieczór zafundowali swoim kibicom polscy piłkarze. Nie będziemy silić się na analizy pomeczowe, bo nie jestesmy fachowcami w tej dziedzinie. Ograniczymy się jedynie do stwierdzenia, że wiemy, że może i powino być lepiej. A czy może być jeszcze gorzej? O tym przekonamy się już w najbliższy wtorek, kiedy nasi reprezentanci podejmować będą, na tym samym stadionie, reprezentację San Marino.

W naszej zabawie w typowanie wyniku, nabliższym trafienia był pan Dariusz Hoffmann, trener Rawysa Raciąż i chciałoby się powiedzieć - ...
Polska – Ukraina Typujemy wynik meczu!
Czytaj całość
Już dzisiaj, w Warszawie o godz. 20.45, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2014 roku, Polska zmierzy się z Ukrainą. Zapowiada się trudniejszy mecz od tego, jaki rozegraliśmy w ubiegłym roku z Anglią. Tym razem będziemy mieli do czynienia z rywalem zdeterminowanym, dla którego po ewentualnej porażce, mogą pozostać już tylko, skądinąd dobrze nam znane, „mecze o honor”.

Zapytaliśmy osoby zajmujące się na co dzień sportem, jaki przewidują wynik meczu. Oto ich typy:

Jerzy Sojka (członek Rady Trener&...
Mniej pieniędzy na sport?
Czytaj całość
Samorządy w najbliższych latach będą miały coraz mniej pieniędzy na sport - przewiduje prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

- Wysycha źrodło finansowania - ocenił podczas pierwszego posiedzenia Okrągłego Stołu Polskiego Sportu w Warszawie.

- W najbliższych dwóch, trzech latach nastąpi gwałtowne zmniejszenie wydatkowania na sport. Samorządy będą ograniczały pieniądze przeznaczane na promocję i sport, a dopiero w trzeciej kolejności na wszystko inne. Wysycha źródło finansowania. Podmioty prywatne w okresie spowolnienia gos...
Godziny otwarcia Orlika przy ul. Pocztowej
Czytaj całość
Poniżej znajduje się harmonogram godzin otwarcia obiektu sportowego "ORLIK 2012" oraz wykaz zajęć animatorów w miesiącu marzec 2013.


  kliknij aby powiększyć

(mat. Starostwo Powiatowe w Tucholi) ...
Mistrzostwa weteranów w tenisa stołowego
Czytaj całość
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi, zaprasza weteranów tenisa stołowego na Otwarte Mistrzostwa w Tenisa Stołowego Weteranów, które odbędą się w Hali Widowiskowo – Sportowej w sobotę 9 marca. Początek zawodów o godz. 10.00.

Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:35-45 lat oraz 46 i powyżej. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9.15 w biurze hali.

(mat. OSiR Tuchola) ...
Drużynowy Turniej Kręgli w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
Czytaj całość
21. lutego br. w tucholskiej kręgielni odbył się kolejny turniej w ramach Powiatowych Szkolnych Igrzysk Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych o puchar Starosty Tucholskiego.

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje pięciu szkół. O ostatecznym wyniku decydowały ostatnie rzuty. Rywalizację wygrała reprezentacja ZSLiT wynikiem 1220 pkt, wyprzedzając ZSLiA - 1215 pkt. Niespodzianką było trzecie miejsce dla Tucholskiej Szkoły Realnej z dorobkiem punktowymj 1189. Czwarte miejsce ZSO - 1159 pkt i piąte miejscce ZSL - 1036 pkt.

Dyplomy za...
Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kęsowo
Czytaj całość

Straż Gminna w Kęsowie oraz Gmina Kęsowo serdecznie zapraszają na Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kęsowo, który odbędzie się 9 marca 2013 r. od godziny 900 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Kęsowie.

Oprócz emocji sportowych organizatorzy zapewniają także szereg atrakcji takich jak: pokaz udzielania pierwszej pomocy, galeria prac plastycznych uczniów szkoły podstawowej o tematyce bezpieczeństwa na drogach, wypieki i grochówka Koła Gospodyń Wiejskich.

Na turnieju zostanie...
Dwa turnieje Grand Prix tenisa stołowego za nami
Czytaj całość
Ponad 100 zawodników w ośmiu kategoriach kontynuowało w ostatnią sobotę rywalizację w XII Edycji Grand Prix Tenisa Stołowego Powiatu Tucholskiego.  Poniżej przedstawiamy komplet wyników we wszystkich kategoriach.

Warto przypomnieć, że do generalnej klasyfikacji liczyć się będą trzy najlepszy wyniki uzyskane przez zawodników.

Następny turniej już w sobotę 23 lutego o godz. 10.00.

KLASYFIKACJA GRAND PRIX.

REGULAMIN GRAND PRIX.

[mat. OSiR Tuchola] ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53    >