Borowiaczki rozgromiły w Osiu miejscowy Grom (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Borowiaczki rozgromiły w Osiu miejscowy Grom (ZDJĘCIA)

Materiał: alejasportowa.pl
 
V liga okręgowa młodzika D1 (chłopców) – 3 kolejka

Grom Osie – Tucholanka Bór Tuchola 1:8

Bramki do Tucholanki Bór – Dominika Rossek – 3, Laura Wloch – 2, Paulina Kamińska, Patrycja Borucka i Oliwia Sikorska – wszystkie po 1.

Szkoleniowiec tucholskiej drużyny dziewcząt Marek Zienkiewicz zaraz po meczu powiedział krótko: Bardziej od wyniku cieszy gra dziewcząt, które po rewelacyjnej grze wygrały z drugą drużyną w tabeli (chłopcami) – po dwóch kolejkach. Ręce same składały się do oklasków.

Świetna gra tucholskich piłkarek od samego początku spotkania. Piłkarki zagrały na całym boisku z ogromną ilością podań, co następnie kończyło się zdobywaniem bramek. Miejscowi piłkarze byli bezsilni na przemyślaną i dokładna grę dziewcząt. Szkoleniowiec Tucholanki Bór wykorzystał wszystkie zmiany z ławki rezerwowej, co wcale nie zmieniło obrazu gry na boisku. Duża przewaga, doskonałe wykończenia akcji trwała przez praktycznie cały mecz. Wynik mógłby być jeszcze wyższy przy odrobinie większej skuteczności. Brawo drużyna

Tucholanka Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Paulina Kamińska, Kamila Podlewska, Dominika Rossek, Nikola Rossek, Oliwia Sikorska, Laura Włoch, Patrycja Borucka, Małgorzata Reichelt, Karolina Kocińska, Michalina czerwińska, Amelia Kiżewska, Weronika Rzońca. Trener Marek Zienkiewicz, drugi trener Paweł Sząszor.

Pozostałe wyniki 3 kolejki:

  • Pol-Osteg Pomorzanin Serock – Rawys Raciąż 7:0
  • Fala Świekatowo – Wisła Gruczno 1:6
  • Start Warlubie – Gwiazda Sypniewo ?