Dajcie jej szansę wygrać najważniejsze zawody życia !!! - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Dajcie jej szansę wygrać najważniejsze zawody życia !!!

Dajcie jej szansę wygrać najważniejsze zawody życia !!! Wygrajmy z rakiem..

Dajcie jej szansę wygrać najważniejsze zawody życia !!!

Wygrajmy z rakiem..

mł.asp. KINGA Szweda (WICEMISTRZYNI ŚWIATA, MISTRZYNI EUROPY, DWUKROTNA ABSOLUTNA MISTRZYNI POLSKI W FITNESS SYLWETKOWYM W 2014R), drobna niespełna 31 letnia szatynka, w policji chciała pracować od zawsze. W 2006 roku to marzenie się spełniło. W swojej zawodowej karierze Kinga od początku pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi, ostatnio w zespole ds. nieletnich, pracuje z dziećmi.


Jeszcze do niedawna walczyła z przestępczością. Zawsze zdrowa, pełna energii, wytrwale dążyła do wyznaczonych sobie celów. A poprzeczkę stawiała zawsze wysoko...


W 2012 r. Mikołaj, chłopak Kingi, który jest instruktorem kulturystyki oraz fitness namówił do rozpoczęcia przygody z siłownią. Po kilku miesiącach intensywnych treningów pod jego okiem pojawiła się decyzja o starcie w debiutach kulturystycznych. Tak też się stało. Na zawodach tych Kinga wygrała swoją kategorię wzrostową oraz kat. OPEN. Potem były kolejne starty i kolejne sukcesy: Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce i Fitness w Żelistrzewie - I miejsce, Mistrzostwa Pomorza w kulturystyce I Fitness- I miejsce, Mistrzostwa Polski w Kulturystyce I Fitness- I miejsce w kat. OPEN, Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne w Słupsku - I miejsce, Mistrzostwa Europy w Santa Susanna w Hiszpanii - I miejsce i wreszcie Mistrzostwa Świata w Fitness w Kanadzie- II miejsce. To tylko niektóre z wielu sukcesów, które osiągnęła.

Sport ten wymagał od Kingi poświęcenia praktycznie w każdej dziedzinie życia- codzienne kilkugodzinne treningi, restrykcyjna dieta, odpowiednia regeneracja, zero używek, alkoholu, imprez. To wszystko trzeba było pogodzić jeszcze z zawodową pracą. Okazało się to możliwe tylko dzięki jej ogromnemu samozaparciu, silnej woli i dyscyplinie której musiała się poddać. Gdyby nie to, tych sukcesów nigdy by nie było. Jednak dała radę, ponieważ jest osobą, która nigdy nie poddaje się bez walki i nie wybiera „pójścia na łatwiznę”. Jej motto, które od zawsze powtarza:

 

„ PRAWEM ŻYCIA JEST WALKA, DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ”


Teraz Kinga stoi przed najważniejszą i najtrudniejszą walką jaką człowiek może stoczyć, WALKĄ O SWOJE ŻYCIE!!


2 miesiące temu świat Kingi zawalił się... DIAGNOZA: zaawansowane stadium nieoperacyjnego raka żołądka... lekarze, badania, szpital... z każdym dniem, z każdym badaniem, nadzieja Kingi na wyzdrowienie oddalała się. Polska rzeczywistość, nie pozostawia złudzeń... po wielu tygodniach walki w szpitalu, odesłano ja do hospicjum...

Dopóki walka trwa jest nadzieja... a Kinga walczy i chce ŻYĆ!! Do tej pory to ona pomagała innym, teraz to ona potrzebuje pomocy.


I tu właśnie zaczyna się kolejny problem.

Znaleźliśmy klinikę w Niemczech, która jest w stanie podjąć się próby wyleczenia Kingi.

Niestety koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości finansowe najbliższych Kingi...

Tylko dzięki wsparciu finansowym Państwa mamy szanse zawalczyć o zdrowie i życie Kingi... Każda nawet najmniejsza wplata się liczy!

 

Na 3 tygodniowy pobyt w zagranicznej klinice potrzeba:

60 000 zł

Razem możemy więcej!!!!

 

Pomóżmy jej wygrać walkę z tą ciężką chorobą, żyć dalej i kontynuować misję służenia innym.

Możesz również dokonać wpłaty na subkonto Fundacji Forani:

24 1750 0012 0000 0000 3287 3456

UWAGA !!!

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać:

"DAROWIZNA Kinga Szweda"

Możesz też pomóc Kindze przekazując 1% podatku.

Wpisz numer KRS Fundacji Forani:

0000420954 i cel szczegółowy: Pomoc Kinga Szweda

 

 

Materiał ze strony zrzutka.pl

Zobacz też archiwalny wywiad:

http://reporter-24.pl/wiadomosc/uwaga-wywiad-dzisiaj-kinga-szweda-mistrzyni-fitness