Decydująca godzina - z Naomi Watts - tylko na vod od 1 lipca!(ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Decydująca godzina - z Naomi Watts - tylko na vod od 1 lipca!(ZWIASTUN)

Materiały promocyjne BestFilm
 
Pełen napięcia thriller „Decydująca godzina” z Naomi Watts w roli głównej dostępny będzie na platformach streamingowych już od 1 lipca. Film będzie można zobaczyć na platformach: VOD.pl, Rakuten TV, Chili, Cineman, TVP VOD, Playnow.pl, Polsat Box Go, Premiery Canal+ (już dostępny) i Player.pl (już dostępny).

„Decydująca godzina” w reżyserii Phillipa Noyce’a to historia matki, która stara się uratować syna przed szkolnym terrorystą. Podczas joggingu będąc sama w środku lasu, daleko od domu, dostaje informację, że jej synowi grozi niebezpieczeństwo. Ma do dyspozycji tylko telefon i bardzo, bardzo mało czasu...

Dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts, której międzynarodową karierę zapewniła rola w „Mullholland Drive” Davida Lyncha, w „Decydującej godzinie” pojawia się w roli matki, która zrobi wszystko by uratować ukochane dziecko. Naomi oczarowała międzynarodową widownię swoimi występami w filmach: „21 gramów”, „Niemożliwe” czy ostatnio w „Infinite Storm”.

„Decydująca godzina” to dzieło uznanego reżysera Philipa Noyce’a („Polowanie na króliki”, „Martwa cisza”). Scenariusz napisał Chris Sparling. To dziejąca się czasie rzeczywistym opowieść, w której widz może się całkowicie zanurzyć. Film nawiązuje do wcześniejszego scenariusza Sparlinga, do „Pogrzebanego”, który spotkał się z dużym uznaniem widzów i krytyków. Również „Decydująca godzina” to popis jednego aktora. Rzadko spotyka się taki thriller, który byłby równocześnie szczegółowo przemyślany i emocjonalny, porywający i przejmujący. To także popis aktorskich umiejętności Watts, która przekonująco wypada zarówno w scenach wymagających heroizmu, jak i w roli pełnej poświęcenia matki.

                    Film miał światową premierę podczas MFF w Toronto 2021.

                                                       ZWIASTUN

Download images