Gmina Tuchola: Zakończył się remont pieszojezdni - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Gmina Tuchola: Zakończył się remont pieszojezdni

Materiał: Facebook Gmina Tuchola

Zakończył się remont pieszojezdni i chodnika między ulicami Karasiewicza i Piastowską w Tucholi (w pobliżu usytuowanych tam garaży). W ramach przedsięwzięcia wykonano też miejsca postojowe. Realizację tego zadania burmistrz Tadeusz Kowalski zapowiedział jeszcze pod koniec ubiegłego roku.

Z takim wnioskiem zwrócili się wówczas przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Cieślewicz i prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej Jacek Jeżewski. Koszt remontu przejścia wyniósł 108 609,00 zł.

„W wyniku porozumienia z władzami spółdzielni koszty wspólnych inwestycji dzielimy po połowie. Następnym przedsięwzięciem, które już omawialiśmy, będzie budowa nowych parkingów. Na terenie znajdującym się w zarządzie spółdzielni powstanie ponad 50 miejsc. Inwestycja miałaby być zrealizowana w przyszłym roku” – podkreśla burmistrz Tadeusz Kowalski. (Zobacz materiał)

To kolejna inicjatywa gminy Tuchola i spółdzielni mieszkaniowej w Tucholi. Wcześniej wyremontowano też przejście między ulicami Piastowską i al. LOP.

Zobacz zdjęcia