Nagrodzony Cezarem film Gillesa Lellouche’a NIEZATAPIALNI (Zwiastun) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Nagrodzony Cezarem film Gillesa Lellouche’a NIEZATAPIALNI (Zwiastun)

Z Kina Świat otrzymaliśmy informację, którą zamieszczamy poniżej

 

 

 

Mathieu Amalric, Guillaume Canet i Benoît Poelvoorde w pełnej ciepła i humoru komedii, którą we Francji obejrzały ponad 4 miliony widzów!

Nagrodzony Cezarem film Gillesa Lellouche’a NIEZATAPIALNI („Le Grand Bain”) od 29 marca na VOD

Prezentujemy oficjalny polski zwiastun i plakat.

Błyskotliwy i komiczny

Elle

Ten film trzeba zobaczyć

Femme Actuelle

Komediowa perła z doborową obsadą

Télé 7 Jours

Wspaniale dawkowane emocje, potok łez i wybuchy śmiechu. Co za komedia! Co za aktorstwo!

Bande à part

Jedna z najlepszych komedii tego roku

Le Journal du Dimanche

Czuły i niezwykle zabawny

Paris Match

Czuła komedia z gwiazdorską obsadą

Sud Ouest

Inspirujące i pokrzepiające kino z pięknym przesłaniem

CinemaTeaser

„NIEZATAPIALNI” – oficjalny zwiastun komedii:

https://www.youtube.com/watch?v=kNHePdvlsX4&t=2s

Nagrodzona Cezarem przebojowa francuska komedia, która w kinach zgromadziła ponad 4 miliony widzów, stając się jednym z największych hitów roku. Pełna humoru, ciepła i pozytywnej energii pokrzepiająca opowieść o kilku mężczyznach, którzy w ramach walki z kryzysem wieku średniego tworzą pierwszą męską drużynę pływaków synchronicznych. W obsadzie filmu znalazły się największe nazwiska współczesnego francuskiego kina: laureat Złotej Palmy i 3 Cezarów Mathieu Amalric („Wenus w futrze”, „Grand Budapest Hotel”), Guillaume Canet („Facet do wymiany”, „Strategia mistrza”), Benoît Poelvoorde („Zupełnie Nowy Testament”, „Nic do oclenia”), Virginie Efira („Facet na miarę”, „Elle”) i Jean-Hugues Anglade („Leon zawodowiec”, „Królowa Margot”). Za reżyserię „Niezatapialnych” odpowiada Gilles Lellouche – wybitny aktor znany z ról w „Naszym najlepszym weselu” czy „Marsylskim łączniku”, a także współreżyser przebojowej komedii „Niewierni”. Światowa premiera filmu odbyła się na festiwalu filmowym w Cannes.

 

Grupa mężczyzn po czterdziestce, u progu kryzysu wieku średniego, tworzy pierwszą w historii męską drużynę pływaków synchronicznych. Pomimo sceptycyzmu i szyderstw otoczenia, z zapałem trenują pod okiem Delphine – byłej gwiazdy wodnego baletu. Razem rozpoczynają niezwykłą przygodę, która pomoże im uporać się z własnymi problemami, podbuduje ich poczucie własnej wartości, a także pozwoli lepiej zrozumieć siebie i innych.

Film dostępny będzie na następujących platformach VOD:

                                    nc+, vod.pl, Vectra, Multimedia Polska, Toya, Inea, Ipla, Play, Orange, CHILI, Netia.

Niezatapialni © dystr. Kino Świat 2019

 

„Niezatapialni” – oficjalny polski plakat

Premiera VOD: 29 marca 2019

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja 2018

Reżyseria: Gilles Lellouche („Niewierni”, „Marsylski łącznik”, „Nasze najlepsze wesele”)

Scenariusz: Gilles Lellouche, Ahmed Hamidi (“Były sobie człowieki”), Julien Lambroschini („Uciec w głębię”, „Oddychaj”)

Obsada: Mathieu Amalric („007 Quantum of Solace”, “Motyl i skafander”, “Wenus w futrze”, “Grand Budapest Hotel”), Guillaume Canet (“Facet do wymiany”

“Strategia mistrza”, “Niewierni”, “Miłość na żądanie”), Benoît Poelvoorde („Zupełnie Nowy Testament”, „Cena sławy”, „Przepis na miłość”, „Nic do oclenia”, „Człowiek

pogryzł psa”), Jean-Hugues Anglade („Królowa Margot”, „Leon zawodowiec”, „Metro”), Virginie Efira („Facet na miarę”, „Elle”, „Miłość po francusku”, „Tylko nie miłość”),

Leïla Bekhti („Prorok”, „Lepsze życie”, „Zakochany Paryż”, „Wróg publiczny numer jeden, część 1”, „Sheitan”), Marina Foïs („22 kule”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”,

„Poliss”, „RRRrrrr!”, „Szklana pułapka 3 i ½”),  Philippe Katerine („The World is Yours”, “Isabelle i mężczyźni”, “Gainsbourg”, “Jesteśmy rodziną”)