Recenzja książki: Agatha Christie - Pięć małych świnek - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Agatha Christie - Pięć małych świnek

Cykl: Herkules Poirot (tom 24)

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Diabeł tkwi w szczegółach

Genialny malarz, który całe życie poświęcił sztuce, a na dodatek ma pewną słabość do płci pięknej. Jego zazdrosna i zdolna do gwałtownych reakcji żona Karolina. A także pełna życia modelka Elza, przed którą jeszcze całe życie. Brzmi jak mieszanka wybuchowa. Gdy Amayas został otruty, świadkowie bez żadnych wątpliwości wskazali jako morderczynię jego żonę. Ta jednak tuż przed śmiercią napisała do swojej córki list, w którym twierdzi, że jest niewinna. Czy po szesnastu latach, wciąż jeszcze można dotrzeć do prawdy?

Wspominałam o tym już pewnie nie raz, ale jako dziecko uwielbiałam zaczytywać się w powieściach Agathy Christie. Uparłam się wtedy, że najlepiej jest poznać swój ulubiony gatunek literacki od klasyki, a skoro szkolna biblioteka była nią wypełniona po brzegi, to nic nie stało mi na przeszkodzie, by raz w tygodniu wpadać tam z naręczem książek do oddania i wychodzi z kolejnym stosikiem do przeczytania. Jednak „Pięć małych świnek” nigdy nie trafiło w moje ręce.

To zupełnie inna (DALEJ)