Recenzja książki: Anna Kusiak - Cień judasza - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Anna Kusiak - Cień judasza

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Prawda, która przynosi ból

„Jeszcze zobaczycie. Może by i zobaczyli, bo Aneta zawsze stawiała na swoim. W domu, w szkole, na podwórku. Ale to nie miało najmniejszego znaczenia. Aneta nie żyła”.

Powiedzmy sobie szczerze, na polskim rynku wydawniczym kryminał to jeden z najpopularniejszych gatunków. Zdawać by się mogło, że kryminały piszą wszyscy. Zapełniają one półki księgarń i zupełnie nie sposób nadążyć za wszystkimi nowościami, nawet jeśli bardzo byśmy chcieli. Po prostu fizycznie nie jest to możliwe. Tymczasem wydawcy kuszą coraz to bardziej wyrafinowaną reklamą. Okazuje się, że każdy kryminał jest arcyciekawy, zaskakujący i już w styczniu czy lutym wiadomo, że będzie najlepszą książką roku. Jak w tym gąszczu premier i coraz to nowych tytułów znaleźć coś naprawdę interesującego i zasługującego na uwagę? Czy jest to w ogóle możliwe?

Okazuje się, że jak najbardziej tak. Przekonałem się o tym, sięgając po debiut Anny Kusiak pod tytułem „Cień Judasza”. Powieść ta ukazała się nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Autorka(DALEJ)