Recenzja książki: E. G. Scott – Nic o mnie nie wiesz - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: E. G. Scott – Nic o mnie nie wiesz

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

 

W sieci kłamstw

(…)Rebecca jest uzależniona od leków. Stają się one jej obsesją. Kobieta nie może bez nich normalnie funkcjonować. Do tego wszystkiego dochodzi alkohol. Problemy potęgują się i Rebecca zostaje zwolniona z pracy.

Również Paul przechodzi nie najlepszy okres w życiu. Jego firma jakiś czas temu zbankrutowała i mężczyzna próbuje odbić się od dna. Zaczyna nową pracę i stara się powoli wyjść na prostą.

Pozornie więc wszystko jest w porządku. Jednak tak naprawdę małżonkowie okłamują się nawzajem. Rebecca nie przyznaje się, że straciła pracę. Paul z kolei wyprowadza wszystkie środki z ich wspólnego konta. Żona zaczyna go więc szpiegować. Odkrywa, że jej mąż ma kochankę i prowadzi drugie życie.

Jak to odkrycie wpłynie na ich małżeństwo? Jak daleko będzie w stanie posunąć się Rebecca? Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy dochodzi do morderstwa i policyjnego dochodzenia.

„Nic o mnie nie wiesz” to powieść, w której kłamstwa, obsesja i zbrodnia prowadzą do zupełnie nieoczekiwanego finału.

Jednak styl(DALEJ)