Recenzja książki: Katherine Faulkner - Greenwich Park - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Katherine Faulkner - Greenwich Park

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Obca pod własnym dachem

Helen mieszka wraz z mężem w Greenwich Park, w zamożnej londyńskiej dzielnicy. Właśnie zaczyna zajęcia w szkole rodzenia, z nadzieją, że ta ciąża będzie inna, że tym razem skończy się szczęśliwie. Helen trudno przychodzi nawiązywanie nowych znajomości, ale na zajęciach poznaje Rachel, która potrzebuje przyjaciółki równie mocno, jak ona. Dziwaczna, niepokojąca Rachel, na którą Helen ciągle wpada, która bez zapowiedzi odwiedza ją w domu i szturmem wdziera się do jej życia. A kiedy pojawia się policja, okazuje się, że Helen tak naprawdę zupełnie niczego o niej nie wie…

„Greenwich Park” to debiut Katherine Faulkner, dziennikarki pracującej jako reporterka śledcza. Doświadczenie zawodowe pozwoliło autorce skonstruować przewrotną intrygę, która zaczyna się od tego, co było potem: od listu z więzienia. List skierowany jest do głównej bohaterki, ale długo pozostaje tajemnicą, kto go napisał. Książka początkowo wydaje się opowiadać o zupełnie zwyczajnych, bogatych londyńczykach, ale szybko(DALEJ)