Recenzja książki: J. D. Barker - Szóste dziecko - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: J. D. Barker - Szóste dziecko

Cykl: Sam Porter (tom 3)

 

 

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Kto jest zwierzyną, a kto myśliwym?

J.D. Barker podbił rynek kryminałów fenomenalną „Czwartą małpą”, zawrócił w głowie „Piątą ofiarą”, a w „Szóstym dziecku” zaprasza czytelników do finałowego pojedynku między Ansonem Bishopem i Samuelem Porterem, którego koniec zaskoczy nawet najbardziej doświadczonych czytelników kryminałów.

Trylogia #4MK to teoretycznie seria, która nie proponuje nic nowego w samym gatunku. Ot kolejny seryjny morderca, którego działania paraliżują Chicago. Sam Porter to kolejny z całej galerii detektywów. Te jednostki osobno niczym się nie wyróżniają. Jednak pomiędzy nimi tworzy się niesamowita chemia, która udziela sie czytelnikowi, utrzymując jego uwagę od pierwszej do ostatniej strony. Razem tworzą duet, o którym chce się czytać. A ich umysłowe pojedynki nie pozwolą wam odłożyć książki aż do epilogu.

Fabuła ostatniej części trylogii zaczyna się kilka godzin po zakończeniu „Piątej ofiary”. Dla tych, którzy podobnie jak ja mieli wrażenie „coś ważnego stało się w poprzednim tomie, ale nie pamiętam co(DALEJ)