Recenzja książki: Kathryn Croft – Poza Kontrolą - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Kathryn Croft – Poza Kontrolą

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

W sieci kłamstw

(…)Dwudziestoośmioletnia Callie od niedawna jest żoną o dziesięć lat starszego wdowca, ojca dwóch nastoletnich synów. Ślub miał być spełnieniem marzeń dziewczyny o posiadaniu rodziny i zostaniu matką. Rzeczywistość okazuje się jednak daleka od marzeń. Chłopcy nie tylko nie chcą zaakceptować macochy, ale także robią wszystko, aby zdyskredytować ją w oczach ojca. Sytuacja ta odbija się coraz bardziej na małżeństwie bohaterki i jest powodem pasma złych decyzji i sieci kłamstw, w jaką Callie coraz bardziej się zaplątuje.

Tym razem autorka od razu zdradza, że główna bohaterka jest morderczynią. Historia rozpoczyna się w momencie, w którym Callie zostaje aresztowana i rozpoczyna się jej przesłuchanie. Później opowieść toczy się dwutorowo. Kolejne rozdziały, z których dowiadujemy się, co się wydarzyło, są co jakiś czas przerywane scenami z przesłuchania i komentarzem samej bohaterki, która ocenia swoje postępowanie z perspektywy czasu. Powieść została napisana w narracji pierwszoosobowej, dlatego(DALEJ)