Recenzja książki: Knut Hamsun - Szarada - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Knut Hamsun - Szarada

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Powieść wyjątkowa pod wieloma względami

Ten rok wydawniczy można już chyba określić rokiem fenomenalnych wznowień. Wydawnictwo Dolnośląskie podarowała czytelnikom przepięknie wydane książki Agathy Christie, Świat Książki ponownie wypuścił na rynek dzieła takich klasycznych autorek jak Jane Austen i Charlotte Bronte. Ponownie pojawiła się również pierwsza książka Madeline Miller. Ale także Wydawnictwo Poznańskie podchwyciło ten trend, decydując się na wznowienie jednej książki ze swojej, można już powiedzieć, flagowej serii – Serii Dzieł Pisarzy Skandynawskich.

„Szarady” to dla wielu czytelników może być nie tylko pierwsze spotkanie z noblistą Knutem Hamsunem, ale też pierwsze spotkanie z tak wyjątkową prozą. Bo „Szarady” to powieść wyjątkowa pod wieloma względami, chociaż momentami nawiązująca do największych klasyków literatury pięknej. Skupiająca się na kondycji psychicznej głównego bohatera, będzie potrafiła przyprawić nie jednego czytelnika o ból głowy, ale także o pewien dreszcz niepokoju.

Do małego miasteczka przybywa(DALEJ)