Recenzja książki: Lisa Gardner - Powiem tylko raz - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Lisa Gardner - Powiem tylko raz

Cykl: Detektyw D.D. Warren (tom 10)

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

 

 

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Na gorącym uczynku

Kiedy policja przyjeżdża pod dom Evie Hopkins, słyszy serię strzałów oddanych przez nią w gabinecie męża. W pomieszczeniu funkcjonariusze znajdują zwłoki mężczyzny i doszczętnie zniszczony komputer. Choć przyłapują Evie niemal na gorącym uczynku, kobieta nie przyznaje się do zabójstwa. Co ciekawe, detektyw sierżant D. D. Warren poznała Evie szesnaście lat wcześniej w bardzo podobnej sytuacji, stojącą z bronią nad zwłokami ojca. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jednej osobie dwa razy w życiu przydarzy się podobny „wypadek”? Sprawa wydaje się prosta, dopóki na scenę nie wkracza Flora, ocalona ofiara porwania, która uważa, że męża Evie można powiązać z jej oprawcą. Trzy sprawy. Trzy kobiety. Sekrety z przeszłości, które wyjawia się tylko raz.

Lisa Gardner to jedna z czołowych amerykańskich autorek thrillerów i kryminałów. Sięgając po jej książki, możemy być pewni kilku rzeczy: mocnego rozpoczęcia, mylących tropów, doskonale wykreowanych bohaterów i wartkiej akcji. „Powiem tylko raz” (DALEJ)