Recenzja książki: Renata Kosin, Marta Matyszczak - Kemping Chałupy 9 - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Renata Kosin, Marta Matyszczak - Kemping Chałupy 9

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Komu w drogę, temu czas! Chałupy wzywają nas!

Czy może być coś lepszego niż wypoczynek nad morzem? Szum fal, piaszczysta plaża i mewi śpiew? Urocze kafejki pełne aromatów, nadmorskie spacery o wschodzie i zachodzie słońca, stragany pełne pamiątek? Myślicie, że to tylko tak za granicą? Ależ wcale nie, bo takie atrakcje możecie znaleźć tu, nad polskim morzem. No dobrze, może z przymrużeniem oka, ale to nie oznacza, że nie warto jechać. Spakowani zatem? Nie? Kręcicie nosem? Muszę was jakoś przekonać, a najlepszym chyba sposobem będzie podsunięcie wam antologii „Kemping Chałupy 9”, która odkryje przed wami uroki jednej z bardziej znanych nadmorskich miejscowości.

„Kemping Chałupy 9” zabiera nas, jak możecie się domyślić, nad polskie morze, a dokładnie na Półwysep Helski. Siedmioro polskich autorów stworzyło dla nas siedem ciekawych historii, które dzieją się nie gdzie indziej, jak w Chałupach. Czeka nas zatem przygoda w siedmiu aktach, która dostarczy nam niezapomnianych piaszczystych wrażeń, pozwoli doświadczyć cudownego uroku życia na(DALEJ)