Recenzja książki: Sarah Pinborough – 13 minut - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Sarah Pinborough – 13 minut

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Przyjaźń na zawsze

Best friends forever? W czasach liceum te trzy słowa nabierają innego znaczenia niż wtedy, kiedy jest się dorosłym człowiekiem. Będąc w szkole średniej, zwraca się bowiem uwagę na inne rzeczy, inne aspekty ludzkiego zachowania, inne cechy. Wydaje się, że przyjaźń może rzeczywiście trwać aż do końca świata i o jeden dzień dłużej. Zwłaszcza kiedy należy się do szkolnej elity – wyznacza się trendy, decyduje o tym, kto zasiada na jakim stopniu licealnej piramidy społecznej, wzbudza zachwyt. Wtedy twoje przyjaciółki muszą czymś się odznaczać, coś sobą reprezentować i oczywiście ślepo podążać obraną przez ciebie drogą.

Tak przynajmniej wydawało się Natashy – szkolnej ulubienicy. Dziewczyna miała wszystko – pozycję w liceum, oddane przyjaciółki, rodziców, którzy jej nie kontrolowali, pieniądze, popularność… Becca nie pasowała do wykreowanego wizerunku, więc przestała należeć do paczki. I tak Natasha żyła przez naście lat, aż pewnego dnia… przestała oddychać na trzynaście minut.

Próba morderstwa(DALEJ)