ROBOT DREAMS – LAUREAT GRAND PRIX W ANNECY - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

ROBOT DREAMS – LAUREAT GRAND PRIX W ANNECY

w dystrybucji Best Filmu!
 
Materiały promocyjne Best Film
 
Najpiękniejsza opowieść o miłości jaką pokazano w Cannes! / El Diario Uroczy, słodko-gorzki animowany cud! / IndieWire
Jeden z najcudowniejszych filmów, jakie zobaczysz w tym roku! / The Wrap Ten film emanuje wrażliwością! / Swiss Info
Opowieść o niezwykłej przyjaźni, która pobija serca dorosłych i dzieci / The Upcoming Film dla wszystkich – młodszych i starszych, ze wszystkich stron świata – ta historia nie zna granic. / CIAK MagazineCudowny list miłości do przyjaźni i do Nowego Jorku. / Cadenaser

 
Jak najlepsze produkcje złotej ery Pixara! / Le Bleu Du Miroir

Tak entuzjastycznie pisali dziennikarze po premierze filmu „Robot Dreams” na tegorocznym MFF w Cannes! Film prezentowany był w ramach sekcji Specjal Screenings i z miejsca podbił serca recenzentów i widzów.

Na zakończonym właśnie Międzynarodowym Festiwalu Animacji w Annecy - najważniejszym wydarzeniu w świecie animacji „Robot Dreams” otrzymał GRAND PRIX JURY (Contrechamp Competition).

 
 Z radością informujemy, że Best Film jest polskim dystrybutorem filmu.

„Robot Dreams” jest bardzo silnym pretendentem do tegorocznych Oscarów.

„Robot Dreams” to opowieść o przyjaźni - jej znaczeniu i kruchości. PIES mieszka na Manhattanie i jest zmęczony samotnością. Pewnego dnia postanawia zbudować sobie robota, który byłby jego towarzyszem. Ich przyjaźń rozkwita i stają się nierozłączni, a wszystko w rytmie Nowego Jorku lat 80. Pewnej letniej nocy PIES z wielkim smutkiem jest zmuszony zostawić ROBOTA na plaży. Czy jeszcze kiedyś się spotkają?

„Robot Dreams” to pierwszy film animowany wielokrotnie nagradzanego reżysera Pablo Bergera („Śnieżka” – hiszpański kandydat do Oscara, Nagroda Jury w San Sebastian, zwycięzca 10 nagród Goya).

Reżyserem animacji jest Benoît Féroumont - współtwórca nominowanych do Oscara „Tria z Belleville” i „Sekretu księgi z Kells”.

                             O polskiej dacie premiery poinformujemy wkrótce.
 
Download images