Sława, celebryci i Hollywood. Komedia satyryczna: Szczęśliwiec - już na VOD (zwiastun) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Sława, celebryci i Hollywood. Komedia satyryczna: Szczęśliwiec - już na VOD (zwiastun)

Materiały promocyjne Kino Świat

Charlie Day, Ken Jeong, Ray Liotta, Kate Beckinsale Adrien Brody, Jason Sudeikis, Jason Bateman, Edie Falco i John Malkovich w nieprzewidywalnej komedii satyrycznej o sławie i Hollywood

 

„Szczęśliwiec” – pełnometrażowy debiut reżyserski Charlie’ego Daya

od 3 listopada na platformach VOD

 

Prezentujemy polski zwiastun i galerię fotosów.

 

ZOBACZ ZWIASTUN

 

Zwariowana komedia satyryczna o sławie, szczęściu i celebrytach, osadzona w pełnym ekstrawagancji świecie Hollywood. „Szczęśliwiec” opowiada niezwykłą historię zwolnionego ze szpitala psychiatrycznego milczącego mężczyzny, który przez swoje podobieństwo do popularnego aktora trafia do Hollywood i staje się wielką gwiazdą.

Na ekranie największe gwiazdy amerykańskiego kina: Charlie Day („Szefowie wrogowie 2”), Ken Jeong („Kac Vegas”), Kate Beckinsale (seria „Underworld”), nagrodzony Oscarem Adrien Brody („Pianista”), Jason Sudeikis („Ted Lasso”), Ray Liotta („Chłopcy z ferajny”), Jason Bateman („Wieczór gier”, serial Netflix „Ozark”), Edie Falco („Rodzina Soprano”), popularny raper Common („John Wick 2”) oraz dwukrotnie nominowany do Oscara – John Malkovich (serial HBO „Nowy papież”). Debiut reżyserski Charlie’ego Daya, który nie tylko stanął za kamerą, ale też napisał scenariusz i wcielił się w głównego bohatera filmu.

 

Komedia satyryczna o pechowym publicyście Lennym (Ken Jeong), którego los odwraca się, gdy przypadkiem spotyka zwolnionego ze szpitala psychiatrycznego mężczyznę (Charlie Day), łudząco podobnego do aktora, który zamknął się w przyczepie i odmawia powrotu na plan. Z pomocą wpływowego producenta (Ray Liotta) Lenny sprawia, że przypadkowy przechodzień nie tylko zastępuje zbuntowanego aktora i staje się gwiazdą Hollywood, ale także poślubia partnerującą mu na ekranie piękną aktorkę (Kate Beckinsale). Podczas szalonych przygód na swojej drodze spotkają m.in. pijanych aktorów (Adrien Brody), bezczelnych bohaterów kina akcji (Common), nieobliczalnych reżyserów (Jason Sudeikis), super-agentki (Edie Falco) oraz obłąkanych producentów, którzy trzęsą branżą (John Malkovich). Z czasem odkrywają jednak, że sława i pieniądze to nie wszystko, a o to, co w życiu najważniejsze, będą musieli zawalczyć sami.

 

Od 3 listopada film będzie dostępny na platformach:

Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, UPC, PLAY, Orange, Vectra, Multimedia, TVP VOD, MEGOGO, TOYA.


 

Premiera VOD: 3 listopada 2023

Gatunek: Komedia

Produkcja: USA 2023

Scenariusz i reżyseria: Charlie Day

Obsada: Charlie Day („Szefowie wrogowie ”, „Pacific Rim”), Ken Jeong („Kac Vegas”, „Bajecznie bogaci Azjaci), Kate Beckinsale (seria „Underworld”), Adrien Brody („Pianista”, „Asteroid City”), Jason Sudeikis („Ted Lasso”), Ray Liotta („Chłopcy z ferajny”, „Kokainowy miś”), Jason Bateman („Wieczór gier”, serial Netflix „Ozark”), Edie Falco („Rodzina Soprano”, „Siostra Jackie”), Common („John Wick 2”), John Malkovich (serial HBO „Nowy papież”, „Dolina Bogów”)

Obraz zawierający tekst, Ludzka twarz, plakat, osoba

Opis wygenerowany automatycznie