Zgłoś swój udział w Historycznym Pochodzie Borowiaków - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Zgłoś swój udział w Historycznym Pochodzie Borowiaków

 

17 lipca 2021 roku planowana jest IX edycja Historycznego Pochodu Borowiaków, która tradycyjnie już zostanie połączona z organizowanym przez Tucholski Ośrodek Kultury Dniem Folkloru Borowiackiego.

Trudne warunki nie mogą pozbawiać nas naszej kultury i dziedzictwa, dlatego też uznaliśmy za konieczne podjęcie decyzji o rozpoczęciu przygotowań do tegorocznej imprezy. Oczywiście odbędzie się ona z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, także w postaci obostrzeń sanitarnych. Jesteśmy jednak przekonani, że to sztandarowe wydarzenie historyczno-edukacyjne, które od lat przyciąga mieszkańców i turystów, da się w tym roku zorganizować.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy, który pozwoli nam zorientować się w tym, czy jesteście Państwo zainteresowani współorganizacją tej wspaniałej imprezy.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 21 maja br. (piątek). Jest to wstępna deklaracja, chcemy wiedzieć, kto z Państwa chce wspólnie z nami celebrować borowiacką kulturę i historię, przekazywać młodemu pokoleniu lokalne tradycje i zaprezentować się w Historycznym Pochodzie Borowiaków 2021.
Zapraszamy do przesyłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: promocja@tucholski.pl.

Informacja: Karol Gutsze, Starostwo Powiatowe w Tucholi