Recenzja książki: „Zły wilk” - Nele Neuhaus - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: „Zły wilk” - Nele Neuhaus

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl. Recenzje ukazują się w piątki i są powtarzane we wtorki.

Poprzednie recenzje: "W domu innego", „Wilk z Wall Street”, "Na pokuszenie", "Zabójca" , "Zła Kobieta", "Szczęśliwa ulica", "Ziarno prawdy" "Poza czasem" , "Droga do zapomnienia", „Włosi. Życie to teatr”, „Wiatr”, „Przywróceni”, „Zapach miasta po burzy"€“, „Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej”, „13 wojen i jedna”, "Czerwony Kapitan", „Beksińscy. Portret podwójny”, „K.I.S.S.”, „Wszechświaty. Pamięć”, „Sekret mojego męża”, „U progu zagłady”, „Tajne państwo”, „Prawdziwa historia oparta na kłamstwach”, „Ten jedyny”, "Grace Kelly”, "Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Władca liczb”, Noe t. 3. "I wody spadły na ziemię”, "Jedwabnik", "Miasto 44", "Ukryta Brama”, "Cała nadzieja w Paryżu”, „Colin Firth. Zostać królem”, "Dobra dziewczyna. Morderstwa na Ostermalmie”, „Świat według Boba. Dalsze przygody ulicznego kota i jego człowieka”, „Ocalona”, "Korea Północna - Tajna misja w kraju wielkiego blefu", „Ostatnia spowiedź", "Wiza do Iranu", "Podarunek", "Nieśmiertelni"

Morze goryczy


Niemcy. Z Menu wyłowione zostaje ciało nastolatki. Nikt nie wie kim ona jest, skąd pochodzi i kto ją wykorzystał a następnie bestialsko zamordował. Policja jest bezradna, choć dwoi się i troi. Kolejne dni, tygodnie nie przynoszą rezultatu. Jednak w końcu następuje jakże oczekiwany przełom. Nadkomisarz Pia Kirchhoff, zajmująca się sprawą wespół z kolegami z komisariatu numer 11, nie spodziewa się jednak tego, co odkryje. I z pewnością nie chciałaby takiej wiedzy posiadać.

Śledztwo jednoznacznie wskazuje bowiem, że znalezione zwłoki mają związek z czymś totalnie przerażającym i obrzydliwym. Wystarczy powiedzieć, że dochodzenie doprowadza policję do rodzinnego domu dziecka, który to pełni dwojaką rolę. Do podobnych wniosków dochodzi znana i uznana (a także znienawidzona) dziennikarka telewizyjna, Hanna Herzmann. I płaci za to wysoka cenę. Podobnie zresztą jak była gwiazda adwokatury, Kilian Rothemund oraz psychoterapeutka Leonie Verges. Wszyscy oni są uwikłani w coś, co przerasta (Więcej)